Betluxor Telegram

Betluxor Telegram
Betluxor Telegram hattı üstünden bütün aksiliklerinizi kısa vakitte çözüme kavuşturmak mümkün.

Betluxor Telegram

Betluxor Telegram hattı üstünden bütün aksiliklerinizi kısa vakitte çözüme kavuşturmak mümkün. Betluxor sitesi üyeleri ile aktif bir şekilde devamlı olarak etkileşim halinde kalmayı amaçlayan bir sitedir. Bu doğrultuta kendini ilerleten ve güncelleyen bir platform bulunduğundan, müşteri memnuniyeti son derece önemlidir. Sitenin ana sayfasından kolaylıkla erişebileceğiniz bir canlı destek hattı bulunur. Bu destek hattına isterseniz Telegram, isterseniz de Whatsapp üstünden erişim sağlayabilirsiniz. 7/24 çevrimiçi bir şekilde hizmet veren bu destek hattı, üyelere en nitelikli hizmeti sunabilmek adına çalışmalarını tam gaz devam ettirmektedir. Trendbetsite içerisinde yaşadığınız rastgele bir aksiliği çözüme kavuşturmak için ya da bir mevzu ile alakalı yardım alabilmek adına sitenin bu canlı destek hattından faydalanabilirsiniz. Peki, Telegram üstünden nasıl etkileşime geçebilirsiniz, gelin eş güdümlü göz atalım.

Betluxor Telegram Hattı

Betluxor sitesi, çevrimiçi bahis platformları arasında en çok müşteri ile direkt etkileşime geçtiğimiz bir site olarak bizleri karşılar. Üyeler site ile alakalı her mevzuda bu destek hatlarından faydalanabilirler. Bu proseste karşımıza Whatsapp ve Telegram hatları çıkmaktadır. Eğer Telegram hesabına sahipseniz, direkt olarak telefonunuzdaki program üstünden site çalışanları ile etkileşime geçebilirsiniz. Aynı vakitte belirtmeliyiz ki, nerede olursanız ya da saat kaç olursa olsun, site çalışanları size aktif bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Bu bakımdan rastgele bir tereddüttünüz olmadan site ile etkileşime geçebilirsiniz. Böylece sitede yaşadığınız aksilika kısa vakit vakitte çözüm bulunur. Attığınız mesaj kısa bir vakit içerisinde çalışanlar yönünden araştırmaya alınır ve size en makul olacak şekilde mesaj dönütü sağlanır. Bu proseste telefon numaranız da itimatce altına alınır. Yani numara ve başka hesap verileriniz hiçbir şekilde 3. Şahıslar ile paylaşılmaz.

Betluxor Diğer Etkileşim Adresleri

Betluxor Telegram adresi ile site çalışanlarıyla etkileşime geçebileceğinizi sizlere daha daha daha daha daha daha eskiden belirtmiştik. Bununla eş güdümlü sitenin bir de farklı etkileşim adresleri bulunur. Bu etkileşim adreslerinden biri destek@Betluxor.com mail adresidir. Aynı vakitte canlı destek hattından faydalanmak için Whatsapp programını da kullanabilirsiniz. Bütün bu platformlar tamamıyla müşterilere yardımcı olabilmek adına aktif bir şekilde çalışan etkileşim adresleridir. Bununla eş güdümlü sitenin sosyal medya hesaplarını da takibe alarak site çalışanlarına buradan da erişim sağlayabilirsiniz. Genellikle en çok tercih edilen etkileşim adresi ise Telegram olarak karşımıza çıkıyor. Tamamen itimat içerisinde bütün bu etkileşim adreslerinden site çalışanları ile etkileşime geçebilirsiniz. Böylece başnızdaki soru işaretlerini de giderebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*