Betluxor Cep Bank ile Para Yatırma

Betluxor Cep Bank ile para yatırma kuralları nelerdir? Sorusunun ilk karşılığı ön görü edileceği üzere, en az 50 Türk lirası değerinde yatırım yapma prosedürünün gerçekleştirilmesidir. Cep bank ile yatırım yapılacak ise, ilgi edilecek diğer mühim bir hususta, site üstünde belirleme edilen hesaplarım seksiyonuna giriş yapılması, cep bank opsiyonunun tercih edilmesidir. Burada, alanlara ilgi edildiği takdirde, referans numarası, gönderilen para miktarı şeklinde ifadelerin bulunduğu görülecektir. Transfer prosedürü yapmadan evvelce, üyelerin çalışmış oldukları bankalarda cep bank sistemini kendi cep telefonlarına tanımlatmış olmaları lüzum etmektedir. Alakalı bütün sorular cevap bulmaktadır. cep bank ile para yatırma ve para çekme her vakit meselesiz gerçekleşmektedir.

Betluxor Cep Bank ile Para Yatırma

Betluxor bonus cep bank ile para yatırma prosedürü, 20 ile 30 dakika aralığında gerçekleşen prosedürler kategorisinde yer alabilmektedir. Bu alternatif ile para aktarım prosedürünün uygulanabilmesi amacıyla, üyelerin çalışmış oldukları bankalara müracaat yapmaları ve cep bankacılığı sistemini tanımlamaları lüzum etmektedir. Eğer bu prosedür halledilmiş ise, para aktarım prosedürlerinde cep telefonlarının kullanılacağı bilinmelidir. Cep telefonlarının kısa mesaj seksiyonu kullanılmakta, buraya T.C. kimlik numarası gönderilerek para miktarı yazılmakta ve banka doğrultusundan verdiği numaraya, SMS gönderilmektedir. SMS gönderildikten sonra, banka, üyenin mesajı attığı cep telefon numarasına bir referans kodu gönderecektir.

Referans kodu not alınmalı ve sitesinin para aktarım seksiyonuna girilmelidir. Cep bank alternatifi tercih edilmeli, banka doğrultusundan cep telefonuna gönderilen referans kodu alakalı haneye yazılmalı, gönderilen para miktarı yazılmalı ve onay butonuna basılmalıdır. Bu prosedürden sonra 20 ile 30 dakika aralığında paranın üye hesap bakiyesine, meselesiz ve kesintisiz bir şekilde yansımış bulunduğu görülecektir. Önemli olan bahsedildiği gibi, cep bank sistemine tanımlı bir banka hesabının bulunması ve üye adına tanımlanmış ya da satın alınmış olan bir GSM hattının bulunmasıdır.

Betluxor sitesinin girişlerinin gerçekleştirilmesi ile eş güdümlü, ilk olarak sitedeki hizmet kategorilerinin ayrıntılı ve kazandırıcı bulunduğundan söz etmek gerekir. Bu şekilde hem ayrıntılı hem de kazandırıcı hizmetlerin sunuluyor bulunduğundan kaynaklı olarak da müşterilerin rastgele bir mesele ile karşılaşmadan siteden yararlanabilecekleri belirtilebiliyor. İşte bu hizmetlerden yararlandıktan sonra da Betluxor para çekme alternatifleri ile çekim prosedürlerine geçiş yapılmak istenebilir. Bu site içerisinde para çekme prosedürlerinin banka havalesi ve Papara olmak üzere iki alternatifte gerçekleştirilebileceği görmekteyizdir. Limitler açısından da son derece ideal bulunduğu amacıyla rastgele bir meselesin oluşmayacağını belirtebilmek olası olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*